Montaż instalacji gazowych STAG - BRC - PRINS - VIALLE

Oferujemy montaż instalacji gazowych renomowanych firm. Wszystkie instalacje wykonane w naszym warsztacie są konfigurowane za pomocą komputerowego oprogramowania dostarczanego przez producentów takich jak BRC czy PRINS. Dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość oraz najlepsze dostosowanie instalacji do samochodu. Instalacje gazowe wykonywane w naszym zakładzie posiadają dwuletnia gwarancje oraz wszystkie atesty wymagane do przejścia badania technicznego.


Serwis instalacji gazowych

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji gazowych.
Regulacje instalacji gazowych
Czyszczenie insatlacji gazowych
Wymiana butli


Rodzaje instalacji które oferujemy

Instalacje dla silników z wtryskiem jedno i wielopunktowym
Instalacje dla silników z wtryskiem sekwensyjnym
NOWOŚĆ instalacje z wtryskiem bezpośrednim
Gaz w fazie ciekłej dostarczany jest bezpośrednio do kolektora dolotowego, bądź bezpośrednio do komór spalania przez wtryski benzynowe.

Auto-Eko-Gaz to rzetelna firma z dużym doświadczeniem. Od ponad 20 lat obsługujemy klientów z województwa opolskiego i łódzkiego wykonując pracę na najwyższym poziomie. Lata pracy pozwoliły na zdobycie cennej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, co potwierdzają liczne certyfikaty z odbytych szkoleń i kursów. Stawiamy na nowoczesność - oferując pracę wykonaną zgodnie z najnowszymi zaleceniami i standardami. Współpracujemy z największymi dostawcami części w kraju, dzięki czemu mamy szybki i tani dostęp do części serwisowych.

Jeśli szukasz mechanika z Praszki, Olesna, Wielunia czy Kluczborka - Odwiedź nas koniecznie!

602-794-676

34 366-59-68

34 366-57-41

ROBERT POLAK AUTO-EKO-GAZ
SERWIS Mechanika Pojazdowa
Kowale Wieluńska 12A
46-320 Praszka

autoekogaz@poczta.onet.pl